PRZEMYSŁ
RYBNY WSZYSTKO
CO NAJLEPSZE
PROSTO
Z MORZA
O FIRMIE

Firma „REKIN” sp.j. powstała w maju 1993r. W pierwszych latach działalności zajmowała się sprzedażą wyłącznie na rynek Podlaski, jak też eksportem do krajów byłego Związku Radzieckiego. Zmiany, które zachodziły na rynku produktów rybnych spowodowały rozwój firmy i poszerzenie działalności w kierunku dystrybucji w rejon woj. Mazowieckiego, Lubelskiego i Warmińsko – Mazurskiego.

 

Obecnie „REKIN” sp.j. jest jednym z czołowych dystrybutorów produktów z grupy ryb wędzonych, solonych, marynat, konserw i świeżych oraz najwyższej jakości dalekomorskich ryb mrożonych. W dobie rosnącego w Polsce zainteresowania zdrową żywnością pochodzenia morskiego, Spółka stara się powiązać oczekiwania klientów

z szeroką ofertą dostawców dla dobra finalnego odbiorcy. „REKIN” sp.j. współpracuje

z wiodącymi w Polsce importerami ryb z takich krajów jak: Norwegia, Islandia, Holandia, Argentyna, Rosja, Chile, Chiny, Wietnam, USA i Kanada. W ostatnim czasie firma podjęła się także bezpośredniego importu ryb od zagranicznych producentów.

 

W związku z dynamicznym rozwojem firmy i zwiększającą się liczbą odbiorców spółka „REKIN” uruchomiła na początku 2013 roku własny zakład produkcyjny, który w chwili obecnej jest jednym z najnowocześniejszych tego typu w kraju. Głównymi produktami zakładu są ryby wędzone, smażone i świeże, wśród których sztandarową pozycją są wędzone filety z makreli o wyjątkowych walorach smakowych. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii podczas produkcji, wyroby zyskują wyjątkowy smak.

 

Widocznym znakiem uznania dla działalności firmy jest przynależność do elitarnego klubu i zdobycie tytułu „Gazela Biznesu” w latach 2005, 2009, 2011. W latach 2010, 2011, 2012 spółka została wyróżniona „Diamentami Forbes’a”. Ponadto „REKIN” sp.j. został wyróżniony między innymi „Euro Certyfikatem 2006” w kategorii Certyfikat Wiarygodności Firmy, oraz w 2007 roku został laureatem w konkursie „Pracodawca Przyjazny Rodzinie”.